Dzieci narażone są na niebezpieczeństwo w takim samym, a nawet większym stopniu niż ich rodzice, czy opiekuni. Zapisz się na kurs pierwszej pomocy dzieci i niemowląt, podczas którego dowiesz się, jak działać w sytuacji zagrożenia ich życia lub zdrowia. Warsztaty pierwszej pomocy dla dzieci mogą okazać się przydatne, niezależnie od miejsca i czasu. Warto mieć świadomość, jak prawidłowo udzielić pomocy zarówno w wypadkach komunikacyjnych, jak i innych sytuacjach, nawet tych w domu.

Dlaczego warto?

Realne zagrożenia

Realne zagrożenia

Jako rodzice dokładnie znamy zagrożenia czyhające na dzieci, dlatego też podpowiemy, jak działać w przypadku ich pojawienia się.

Kurs dla przyjaciół i rodziny

Kurs dla przyjaciół i rodziny

Przekażemy wiedzę zebraną przez wiele lat pracy na intensywnej terapii dziecięcej. Teraz Ty i Twoi bliscy możecie dowiedzieć się więcej na temat pierwszej pomocy dla dzieci.

Jeden dzień

Jeden dzień

Wystarczą 3 godziny szkoleniowe w warunkach domowych, abyście nauczyli się pomagać.

Dyplom

Dyplom

Po kursie udzielania pierwszej pomocy dzieciom otrzymacie dyplom potwierdzający ukończenie szkolenia.

Zobacz nasz program
Mała grupa

Mała grupa

Dzięki pracy w małej grupie każdy uczestnik ma szansę się sprawdzić.

Sprzęt

Sprzęt

Zapewniamy pełne zaplecze ćwiczeniowe, w tym fantomy, również dziecięce, defibrylatory treningowe (AED), apteczki, a także opatrunki treningowe.

Plan szkolenia

Sprawdź ramowy plan szkolenia

Zobacz plan
Kursy prowadzimy również w języku angielskim

Przed każdym szkoleniem przygotowujemy się ze słownictwa tematycznego. Dzięki temu potrafimy swobodnie rozmawiać o zagrożeniach dotyczących zdrowia i życia dzieci.

Do you hear me?

Nasz sposób?

1

Ćwiczymy

Wiemy, że zasad udzielania pierwszej pomocy nie da się przekazać bez praktyki, dlatego tak ważne są ćwiczenia, które prowadzimy.

2

Uświadamiamy

Skuteczne udzielanie pierwszej pomocy to przede wszystkim działanie, o czym przekonasz się podczas szkoleń. Wraz z instruktorem przeanalizujecie różne sytuacje oraz wybierzecie najlepsze dla nich rozwiązania.

3

Upraszczamy

Najlepszy ratownik to żywy ratownik, dlatego upraszczamy pierwszą pomoc tak, abyś odruchowo wiedział, co i jak zrobić w sytuacji zagrożenia.

Gdybym kiedyś miał kogoś zatrudnić to właśnie ich. Gdybym potrzebował pomocy chciałbym, aby to oni mi jej udzielili.
Eryk Matuszkiewicz
Lekarz medycyny, specjalista w dziedzinie toksykologii i interny
Eryk Matuszkiewicz
Lekarz medycyny, specjalista w dziedzinie toksykologii i interny
Profesjonalizm, ogromna wiedza i doświadczenie zawodowe, a jednocześnie szacunek do drugiego człowieka.
Aleksandra Wielik Nowak
Specjalista z zakresu pielęgniarstwa ratunkowego. Konsultant wojewódzki z zakresu ratownictwa medycznego w latach 2011-2016
Aleksandra Wielik Nowak
Specjalista z zakresu pielęgniarstwa ratunkowego. Konsultant wojewódzki z zakresu ratownictwa medycznego w latach 2011-2016
Profesjonaliści, fachowcy! Widząc taki skład na dyżurze wiem, że dokonają wszelkich starań żeby pomóc pacjentowi.
Jakub Wakuluk
Koordynator SDM nr 2 w Poznaniu, główny dyspozytor, ratownik Medyczny ZRM, asystent w Zakładzie Dydaktyki Anestezjologii i Intensywnej Terapii UMP
Pytania? Sugestie?